به Hello E Markeing خوش آمدید

کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز عبورتان را فراموش کرده اید ؟ (بستن)

آیا شما در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟


ثبت نام

(بستن)
خانهخبرنگاهی به آمار دانلود اپ و بازی موبایل در سه ماهه دوم ۲۰۱۹
خانه نگاهی به آمار دانلود اپ و بازی موبایل در سه ماهه دوم ۲۰۱۹
۲۰
تیر
نگاهی به آمار دانلود اپ و بازی موبایل در سه ماهه دوم ۲۰۱۹
  • نوشته شده توسط ملیحه زارعی شمس ابادی
  • بدون دیدگاه
  • نگاهی به آمار دانلود اپ و بازی موبایل در سه ماهه دوم 2019

نگاهی به آمار دانلود اپ و بازی موبایل در سه ماهه دوم ۲۰۱۹

به گزارش App Annie که به تحلیل بازار اپلیکشن ها می پردازد، در سه ماهه دوم ۲۰۱۹ بازی های موبایل ۷۵ درصد از هزینه صرف شده از سوی کاربران برای اپ ها در فروشگاه های گوگل پلی و اپ استور را به خود اختصاص داده اند اما تنها ۳۵ درصد از دانلود موبایل ها را شامل شده اند.

کاربران iOS و اندروید در سه ماهه دوم سال جاری میلادی ۱۱٫۲ میلیارد بازی دانلود کرده اند. اپ های موبایل در سه ماهه دوم ۲۰۱۹ با مجموع دانلود ۳۰٫۳ میلیارد، رکورد جدیدی را در این زمینه ثبت کرده اند و نزدیک به ۲۲٫۶ میلیارد دلار صرف هزینه از سوی کاربران اپ استور و گوگل پلی را به همراه داشته اند.

آمار دانلود اپ و بازی

گوگل پلی با ۲۲٫۵ میلیارد دانلود رشدی ۱۰ درصدی را در مقایسه با مدت مشابه سال قبل تجربه کرده و در زمینه تعداد دانلود برتری ۱۸۵ درصدی در مقایسه با iOS داشته است. اپلیکیشن ها ۷۰ درصد از تمامی دانلودها در اپ استور را به خود تخصیص داده اند اما این میزان برای گوگل پلی ۶۰ درصد بوده است.

همان طور که انتظار می رفت با وجود اینکه تعداد دانلود در گوگل پلی بیشتر بوده اما کاربران iOS، برای خرید اپ ها ۸۰ درصد بیشتر دست به جیب شده اند.

از نظر سبک ها، بازی های آرکید، اکشن و کژوال در گوگل پلی محبوب تر بوده اند و در iOS سبک های آرکید، اکشن و پازل طرفداران بیشتری را به خود جلب کرده اند. در هر دو پلتفرم بازی های کژوال از جمله Run Race 3D و Clean Road محبوبیت بالایی داشته اند.

در بین اپ هایی که کاربران بیشترین هزینه را برای آنها کرده اند، بازی کلش آو کلنز به ۱۰ مورد برتر بازگشته و همان طور که انتظار می رفت پابجی موبایل در صدر این لیست قرار گرفته است.

منبع : دیجیاتو

نگاهی به آمار دانلود اپ و بازی موبایل در سه ماهه دوم ۲۰۱۹
به این پست امتیاز دهید


    نظر دهید

    نظر دهید